Bellingham+Stanl RFM 742

Cyfrowe refraktometry automatyczne serii RFM700. Odporne na trudne warunki otoczenia, w pełni automatyczne i proste w obsłudze refraktometry przeznaczone głównie dla przemysłu spożywczego, cukrowniczego i napojów. Wyposażone w automatyczną kompensację temperatury dla skali cukrowej i wzorców AG.

  • Pomiar
    Zakres
    Rozdzielczość
Cena:

37500.00 zł NETTO

Zamów

Zapytaj
o szczegóły

Automatyczne

Bellingham+Stanl RFM 742

* Wyposażone dodatkowo w możliwość skonfigurowania 2 dodatkowych skal pomiarowych i zdefiniowanej przez użytkownika automatycznej kompensacji temperatury, co rozszerza zakres stosowania refraktometru do wielu innych aplikacji spoza przemysłu spożywczego.
* Dodatkowe skale pomiarowe: współczynnik refrakcji (RI), Baume, Oeschsle, Probable Alcohol, FSII (Fuel System Icing Inhibitors zgodnie z ASTM D 5006), inne skale z biblioteki B+S oraz skala własna użytkownika, wszystkie ładowane za pośrednictwem komputera z wykorzystaniem bezpłatnego oprogramowania.
* Dodatkowe opcje automatycznej kompensacji temperatury: wyłączona, dla płynów wzorcowych AG i zdefiniowana przez użytkownika.
* Duża powierzchnia styku próbki z pryzmatem pomiarowym refraktometru umożliwia dokładny pomiar nie tylko substancji homogenicznych, ale także trudnych próbek takich, jak np. pulpa owocowa.
* Prosta obsługa za pomocą przycisków "pomiar", "zerowanie", "temperatura" i "drukuj".
* Możliwość ustawienia opóźnienia czasowego pomiaru wymuszającego czas potrzebny na stabilizację termiczną próbki i gwarantującego identyczne, niezależne od operatora warunki pomiaru.
* Przystosowane do automatycznej współpracy z polarymetrami B+S w systemie oznaczania czystości roztworów cukru.

Skala pomiarowa:: Proc. Cukru (° Brix)

Zakres pomiarowy:: 0-80

Rozdzielczość (° Brix):: 0.01

Dokładność:: +/- 0.04

Czas pomiaru:: 4.5 s

Zakres ATC:: 5-40 °C

Dokładność pomiaru temp.:: +/- 0,05 °C

Złącze RS232:: tak

Rodzaj

Automatyczne,

Długość

340 mm

Wysokość

145 mm

Szerokość

215 mm

Waga

3.8 kg